Iloczyny to instalacja miejska, która stoi w Gdyni naprzeciwko restauracji Barracuda przy bulwarze nadmorskim 10.

Instalacja jest ustawiona na trawniku między restauracją, a falochronem. Jest to seria metalowych geometrycznych brył o różnych wymiarach, które stoją bezpośrednio na trawie. Bryły są ze sobą połączone, jakby nachodzą na siebie. Cała instalacja jest ustawiona na planie litery L. Znajdziemy tutaj różnej wielkości prostopadłościany i wielościany z pustym środkiem. Każda z brył, tworzących instalację, składa się z kilku takich samych, geometrycznych, metalowych konstrukcji. Sprawiają one wrażenie trójwymiarowych ramek, ustawionych obok siebie w nie dużych równych odstępach. Mimo to, że każda z pojedynczych konstrukcji ma taką samą grubość, szerokość obiektów, które tworzą jest różna, w zależności od ilości ramek ustawionych obok siebie. Obiekty są różnej wysokości i w różnych kolorach: żółtym, zielonym, błękitnym i niebieskim. Kolory inspirowane są otoczeniem i charakterem Gdyni, odzwierciedlają słońce, piasek, morze i park krajobrazowy. Instalacja pełni funkcję małej architektury w przestrzeni publicznej. Można na niej usiąść, położyć się, przejść po niej. Jest też miejscem dziecięcych zabaw.

Obiekty tworzące instalację, od nazwy ILOCZYNY, tak jakby mnożą się. Są połączone, dzięki wchodzeniu w siebie metalowych konstrukcji. Bryły nachodzą na siebie niczym zębatki lub splecione dłonie.

Inspiracją do projektu był gdyński modernizm, który wykorzystywał zasadę przenikania i łączenia form i bawił się geometrią. Redukował elementy dekoracyjne, uwydatniając bryły budynków. Instalacja powstała w ramach projektu Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego Gdynia | Centrum Designu „Trawa do Rzeczy”, którego celem było zachęcanie mieszkańców do aktywnego korzystania z terenów zielonych. Zgodnie z przekonaniem, że epoka tabliczek z zakazem „nie deptać trawników” dawno już minęła, projekty zachęcają do tego, by korzystać z trawników  śmiało i – przede wszystkim – kreatywnie. W rezultacie instalacja ma stwarzać możliwości do nawiązywania kontaktów międzyludzkich.