Fasada dworu skierowana jest na wschód i składa się z trzech części: korpusu i dwóch bocznych alkierzy. We frontowej ścianie jest łącznie aż 11 otworów – troje drzwi i osiem prostokątnych sporych okien. Każde okno jest podzielone cienkimi listwami, zwanymi szprosami, na małe kwadraty. Niektóre z okien zaopatrzono w okiennice z drewnianych poziomych listewek w ramie. Do dwojga bocznych drzwi prowadzą niewysokie schody o czterech stopniach.

Fasada w większości jest parterowa i wzniesiono ją na cokole. Tylko środkowa część, z trzema oknami i centralnie położonym wejściem, jest dwukondygnacyjna. Wieńczy ją okazały szczyt, wykończony po bokach fantazyjnymi, dekoracyjnymi zakończeniami dachu. Są to tak zwane spływy wolutowe i mają kształt spiralnych zawijasów.

Całość budynku nakrywa stromy czteropołaciowy dach.  Jest on załamany w jednej trzeciej wysokości, licząc od ziemi. W ten sposób dolna część dachu opada pod nieco innym kątem niż górna. W dolnej partii dachu znajdują się dwa dwuskrzydłowe okna, wystające z niego jak pionowo ustawione skrzynki i nakryte spadzistymi trójkątnymi daszkami. Dwa okna są także w górnej części dachu. Okna te są niewielkie, prostokątne i zamknięte od góry półkoliście. Nakrywają je półokrągłe daszki z małymi spiralami – wolutami po obu stronach. Na szczycie dachu sterczą dwa duże kominy.

Naroża fasady zostały zaakcentowane poprzez dostawienie do nich alkierzy. Alkierze są prostopadłościanami, nakrytymi dachami przypominającymi kształtem cebulę.

Na dole, środkową część fasady, przysłania weranda z mocno spłaszczonym dwuspadowym dachem wspartym na sześciu słupach. Po słupach werandy pnie się dzikie wino, które dodaje kolorytu białym ścianom i szaremu dachowi budynku.